| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Zuiverheid | 97% |
|---|---|
| Statisch geadsorbeerd water | 18% |
| Het stapelen van dichtheid | 0,75 g/ml |
| Maat | 1.7-2.5 Mm |
| kleur | Beige |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| oppervlakte | 500-800 m2/g |
|---|---|
| Partikelgrootte | 1-3 mm |
| het verpletteren sterkte | ≥ 90N/deeltje |
| Vorm | Sferisch |
| Productnaam | moleculair zeefadsorbens |
| Bedrijftype | Fabrikant |
|---|---|
| Grootte | 8*12 netwerk en 4*6-Netwerk |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Samenpersende Sterkte | ≥ 135 N/particle |
| Slijtage Rate≥50 | ≤ 0,20% |
| Maat | 2.0-3.0 mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0 mm |
|---|---|
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| grootte | 2.0--3.0mm; 3.0--5.0mm; 4.0--6.0mm |
|---|---|
| Statisch geadsorbeerd water % | ≥21.0 |
| Pakketvochtigheid content% | ≤1.50 |
| kleur | beige |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte % | ≥98.0 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Globoid |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0.72-0.82 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Samenpersende Sterkte | 100N |