| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
|---|---|
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Zuiverheid | 98% |
| Vochtgehalte | 0,3% |
| Vorm | Gebiedparels |
| CAS No. | 1318-02-1 |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Product Name | Zeolite 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| Wateradsorptie | ≥ 21,0% |
|---|---|
| Type absorberend middel | Moleculaire zeef |
| Statisch geadsorbeerd water | 250,0% |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Type | Adsorbens |
| Bewaarplaats | Bewaar op een droge en goed geventileerde plaats |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| het verpletteren sterkte | ≥ 90N/deeltje |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Bulkdichtheid | 00,6-0,8 g/ml |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Zuiverheid | 98% |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
|---|---|
| Vorm | Gebiedparels |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Gebiedparels |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Zuiverheid | 98% |
| Static Water Adsorption | ≥ 22% |
|---|---|
| Product Name | KDHF-09 3A Zeolite Molecular Sieve Adsorbent For High Voltage Electric Switchgear |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Attrition Rate | < 0.1% |