| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| CAS-nummer. | 1318-02-1 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Packing | 25KG/Bag |
|---|---|
| Pore Size | 3A |
| Moisture Content | 0.3% |
| Working Temperature | 0-80℃ |
| Crushing Strength | ≥90N |
| Packing | 25KG/Bag |
|---|---|
| Color | White |
| Moisture Content | 0.3% |
| Application | Air Drying |
| Shape | Beads |
| Naam | Moleculaire Zeef 3a |
|---|---|
| Voordeel | Goede Absorptie |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| kleur | beige |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Deeltje |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0.72-0.82 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Size | 1-3mm |
|---|---|
| Pore Size | 3A |
| Packing | 25KG/Bag |
| Application | Air Drying |
| Product Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |