| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Deeltje |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0.72-0.82 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Deeltje |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0.72-0.82 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Deeltje |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0.72-0.82 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Deeltje |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0.72-0.82 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Vorm | Korrelig |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm; 3.05.0mm; 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |
| Statische geadsorbeerde ethyleen mg/g ≤ | 3.0 |
|---|---|
| watergehalte | ≤1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| certificaat | ISO-9001:2008 |
| kleur | beige |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
|---|---|
| watergehalte | ≤1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| kleur | beige |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Vorm | Gebiedparels |
| Vochtgehalte | 0,3% |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
|---|---|
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Package Moisture | WT ≤ 1.5% |
| Usage | Gases Adsorption From SF6, High Voltage Electric Switchgear |
| Shape | Sphere |