| Zuiverheid | 98% |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
|---|---|
| Vorm | Gebiedparels |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Vorm | Korrelig; Korrel |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm; 3.05.0mm; 4.06.0mm |
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Zuiverheid | 97% |
|---|---|
| Statisch geadsorbeerd water | 18% |
| Het stapelen van dichtheid | 0,75 g/ml |
| Grootte | 1.7-2.5 mm |
| Kleur | Beige |
| Color | White |
|---|---|
| Material | Alumina Silicate |
| PH | 7-9 |
| Size | 1-3mm |
| Pore Size | 3A |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |