| Vorm | Deeltje |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Slijtagetarief | ≤0.1% |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Vorm | gebied |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
|---|---|
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Slijtagetarief | ≤0.1% |
| Type | adsorbens |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
|---|---|
| watergehalte | ≤1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| kleur | beige |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| kleur | beige |
| Maat | 2,0-3,0 mm, 3,0-5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Evenwicht Watercapaciteit | ≥ 27% |
| Grootte | 2.0-3.0 mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0 mm |
|---|---|
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Type | Dehydrerend |
| zuiverheid | 98% |
| Type van absorbeermiddel | Moleculaire Zeef |
|---|---|
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Pakketvochtigheid | ≤1.5% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.1% |
| certificaat | SGS & BEREIK |