| grootte | 23mm, 35mm, 46mm |
|---|---|
| watergehalte | ≤1.0 |
| vorm | Korrelige korrel, |
| certificaat | ISO-9001:2008 |
| kleur | beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Pakketvochtigheid | ≤1.5% |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Vorm | deeltje |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Kleur | beige |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| PH | 7-9 |
| Zuiverheid | 98% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Grootte van de poriën | 3A |
| Grootte van de poriën | 3A |
|---|---|
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Vorm | Gebiedparels |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |