| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,72 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,72 |
| grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Verpakking Details | 1. Karton Drum/25KG 2. Karton Box/25KG; 3. Ijzer Drum/150KG |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 200 ton per maand |
| Plaats van herkomst | shaanxi, China |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Productnaam | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Kleur | Wit |
| Pakket | 25kg/bag |
| Vorm | Cilindrisch |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
|---|---|
| Vorm | Korrelig; Spheric Deeltje |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |
| Naam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Eigenschap | Hoog rendement |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Certificaat | j.SGS & BEREIK |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |