| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
|---|---|
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
| Bulkdichtheid | G/ml ≥ 0,72 |
| Naam van het product | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| De Capaciteit van de evenwichtsKooldioxide | ≥ 18% |
|---|---|
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Bulkdichtheid | ≥ 0.72G/ml |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
|---|---|
| Bulkdichtheid | 00,68-0,72 g/ml |
| Pakket | 25 kg/BAG |
| Verlies bij het drogen | ≤1.5% |
| Deeltjesdichtheid | 10,2-1,3 g/ml |
| Werktemperatuur | 80°C |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| PH waarde | 6-8 |
| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Pakket | 25kg/bag |
| Vorm | Cilindrisch |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
| Certificering | SGS REACH |
| Co2-absorptie | 18.0 |
| Maat | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
| Certificering | SGS REACH |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |