| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| CAS NR | 63231-69-6 |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Naam | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Toepassing | Gas het Drogen en Reiniging |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Kleur | Zoals gevraagd |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
| Certificering | SGS REACH |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
|---|---|
| Certificering | SGS REACH |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Kleur | Beige |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Bulkdichtheid | ≥ 0.72G/ml |
| Groottekwalificatie | ≥ 97% |
| De Capaciteit van de evenwichtsKooldioxide | ≥ 18% |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Type | Adsorbens |
|---|---|
| vorm | Granulair, pellets |
| Toepassing | Katalyse, adsorptie, scheiding en ionenwisseling |
| Kleur | Beige |
| Uiterlijk | Wit poeder |
| Wateradsorptie | ≥ 21,0% |
|---|---|
| Type absorberend middel | Moleculaire zeef |
| Statisch geadsorbeerd water | 250,0% |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Type | Adsorbens |
| Type absorberend middel | Moleculaire zeef |
|---|---|
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Absorptievermogen | > 18% |
| Kleur | Beige |
| Type | Adsorbens |