| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
|---|---|
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| grootte | 23mm, 35mm, 46mm |
|---|---|
| watergehalte | ≤1.0 |
| vorm | Korrelige korrel, |
| certificaat | ISO-9001:2008 |
| kleur | beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Slijtagetarief | ≤0.1% |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Vorm | Gebiedparels |
| Vochtgehalte | 0,3% |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Vorm | Korrelig |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm; 3.05.0mm; 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Type van absorbeermiddel | Moleculaire Zeef |
|---|---|
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Type | adsorbens |
| zuiverheid | 98% |
| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Maat | 0.51.0mm; 1.01.5mm; 1.52.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 35% |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Vorm | Korrelig; Korrel |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm; 3.05.0mm; 4.06.0mm |
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Zuiverheid | 97% |
|---|---|
| Statisch geadsorbeerd water | 18% |
| Het stapelen van dichtheid | 0,75 g/ml |
| Grootte | 1.7-2.5 mm |
| Kleur | Beige |