| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| vorm geven aan | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Maat | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| vorm geven aan | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Maat | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| grootte | 2.0--3.0mm; 3.0--5.0mm; 4.0--6.0mm |
|---|---|
| Statisch geadsorbeerd water % | ≥21.0 |
| Pakketvochtigheid content% | ≤1.50 |
| Statische geadsorbeerde n-hexane % | ≥12.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte % | ≥98.0 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,72 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Statische Geadsorbeerde Methanol | ≤ 15% |
| Slijtagetarief | ≤ 0,20% |
| Samenpersende Sterkte | ≥ 135 N/particle |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
|---|---|
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Slijtagetarief | ≤0.1% |
| Type | adsorbens |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| grootte | 2.0--3.0mm; 3.0--5.0mm; 4.0--6.0mm |
|---|---|
| Statisch geadsorbeerd water % | ≥21.0 |
| Pakketvochtigheid content% | ≤1.50 |
| Statische geadsorbeerde n-hexane % | ≥12.0 |
| Chemische Formule | 0.7CaO. 0.3Na2O. Al2O3. 2SiO2. 4.5H2O |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Grootte | 2.0-3.0 mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0 mm |
|---|---|
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |