| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Kleur | Wit |
| Werktemperatuur | 80°C |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| oppervlakte | ≥900m2/g |
|---|---|
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Werktemperatuur | 80°C |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Poriegrootte | 4A |
|---|---|
| Pakket | 25kg/bag |
| Opslag | Droge en geventileerde plaats |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
|---|---|
| Vorm | Korrelig |
| Pakket | 25kg/bag |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
| Bulkdichtheid | ≥0.60g/ml |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| PH waarde | 6-8 |
| Vorm | Cilindrisch |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
|---|---|
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Package Moisture | WT ≤ 1.5% |
| Usage | Gases Adsorption From SF6, High Voltage Electric Switchgear |
| Shape | Sphere |