| De Capaciteit van de evenwichtsKooldioxide | ≥ 18% |
|---|---|
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Bulkdichtheid | ≥ 0.72G/ml |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
| Certificering | SGS REACH |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.1% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Type | Adsorbens |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
| Certificering | SGS REACH |
| Co2-absorptie | 18.0 |
| Maat | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Type | Adsorbens |
|---|---|
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Kleur | Beige |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Bulkdichtheid | ≥ 0.72G/ml |
| Bedrijftype | Fabrikant |
|---|---|
| Grootte | 8*12 netwerk en 4*6-Netwerk |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Samenpersende Sterkte | ≥ 135 N/particle |
| Slijtage Rate≥50 | ≤ 0,20% |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| PH waarde | 6-8 |
| Vorm | Cilindrisch |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Pore Size | 2-3nm |
| Working Temperature | 80℃ |