| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Verpakking Details | 1. Karton Drum/25KG 2. Karton Box/25KG; 3. Ijzer Drum/150KG |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 200 ton per maand |
| Plaats van herkomst | shaanxi, China |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
|---|---|
| oppervlakte | ≥900m2/g |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| PH waarde | 6-8 |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Kleur | Wit |
| Werktemperatuur | 80°C |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| Size | 2.0-3.0mm, 4.0-6.0mm |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| oppervlakte | ≥900m2/g |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Pakket | 25kg/bag |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Werktemperatuur | 80℃ |
| Kleur | Wit |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Productnaam | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Het werk Temperatuur | 80℃ |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |