| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Werktemperatuur | 80°C |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
|---|---|
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Kleur | Beige |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PH waarde | 6-8 |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
|---|---|
| Certificering | SGS REACH |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Kleur | Beige |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
|---|---|
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Slijtagetarief | ≤0.1% |
| Type | adsorbens |
| certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Deeltje |
| kleur | Beige |
| Maat | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
|---|---|
| Vorm | Cilindrisch |
| Poriegrootte | 2-3nm |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| PH waarde | 6-8 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Het werk Temperatuur | 80℃ |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |