| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
|---|---|
| Grootte | 2-4 mm |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
|---|---|
| Application | Air Drying, Dehydration, Adsorption |
| Storage | Dry And Ventilated Place |
| Crush Strength | ≥20N |
| Shelf Life | 2 Years |
| Poriegrootte | 4A |
|---|---|
| Opslag | Droge en geventileerde plaats |
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Vorm | Korrelig |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
|---|---|
| Vorm | Korrelig |
| Pakket | 25kg/bag |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
|---|---|
| Toepassing | Luchtscheiding |
| Verpakking | 25 kg/BAG |
| Vorm | Sferisch |
| oppervlakte | 500-800 m2/g |
| Verpakking | 25kg/bag |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥60N |
| De Capaciteit van de vochtigheidsadsorptie | ≥20% |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Grootte | 2-4 mm |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Kleur | wit |
| Verpakking | 25kg/bag |
|---|---|
| Grootte | 2-4 mm |
| PH Waarde | 3-4 |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Verpakking Details | 1, 25 kg/karton; 2, 35 kg/kartontrommel; 3, 150 kg/verzegeld ijzeren trommel |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Plaats van herkomst | shaanxi, China |
| Merknaam | Xi'an Lvneng |