| Modelaantal | zeoliet 13x |
|---|---|
| Vorm | deeltje |
| Kleur | beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Bulkdichtheid | ≥0.72g/ml, 0.68g/ml |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Type | Adsorbens |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Grootte | 2,0-6,0 mm |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Kleur | Beige |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Deeltjesgrootte | 2,0-5,0 mm |
|---|---|
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Bulkdichtheid | ≥0.60g/ml |
| PH | 3-10 |
| Porievolume | ≥0.35cm3/g |
| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Kleur | Beige |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
|---|---|
| Product Name | 4.0 - 6.0mm 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| High Light | Switchgear 3A Molecular Sieve Adsorbent, 6.0mm 3A Molecular Sieve, Chemical Molecular Sieve Desiccant |
| Certificate | SGS & REACH |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| oppervlakte | ≥900m2/g |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,85 |
| Grootte | 1.62.5mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| PH | 3-10 |
|---|---|
| Grootte | 2,0-6,0 mm |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Kleur | Beige |
| Vochtgehalte van de verpakking in % | ≤1.50 |
| Pakket | 25kg/bag |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Werktemperatuur | 80℃ |
| Kleur | Wit |