| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
|---|---|
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Vorm | Sferisch |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,85 |
| Grootte | 1.62.5mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| PH waarde | 6-8 |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Het werk Temperatuur | 80℃ |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| PH | 7-9 |
| Zuiverheid | 98% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Grootte van de poriën | 3A |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
|---|---|
| Bulkdichtheid | 00,68-0,72 g/ml |
| Pakket | 25 kg/BAG |
| Verlies bij het drogen | ≤1.5% |
| Deeltjesdichtheid | 10,2-1,3 g/ml |
| Verpakking | 25kg/bag |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥60N |
| De Capaciteit van de vochtigheidsadsorptie | ≥20% |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Vorm | Sferisch |
|---|---|
| Verlies bij het drogen | ≤1.5% |
| Pakket | 25 kg/BAG |
| PH-waarde | 7 tot 9 |
| Deeltjesdichtheid | 10,2-1,3 g/ml |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
| Certificering | SGS REACH |
| Co2-absorptie | 18.0 |
| Maat | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Pakket | 25kg/carton trommel; 150 per stelen trommel |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Statisch geadsorbeerd water %≥ | 22.0 |
| Statische geadsorbeerde methanol %≥ | 15.0 |
| Het stapelen van dichtheid g/ml | 0,66 |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
|---|---|
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| De Capaciteit van de evenwichtsKooldioxide | ≥ 18% |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Bulkdichtheid | ≥ 0.72G/ml |