| Productennaam | 3.0 - 5.0mm Adsorbens van de zeoliet het Moleculaire Zeef voor Mechanisme van het Hoogspannings he |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,85 |
| Grootte | 1.62.5mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| naam | moleculaire zeef dehydrerende pakketten |
|---|---|
| Andere Naam | 3 ångström moleculaire zeven |
| Slijtage rate%≤ | 0.1 |
| Bulkdichtheid g/ml | 0.9 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |
| De Capaciteit van de evenwichtsKooldioxide | ≥ 18% |
|---|---|
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Bulkdichtheid | ≥ 0.72G/ml |
| Pakket | 25kg/bag |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Poriegrootte | 4A |
| PH Waarde | 7-9 |
| Vorm | Korrelig |
| Type absorberend middel | Moleculaire zeef |
|---|---|
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Absorptievermogen | > 18% |
| Kleur | Beige |
| Type | Adsorbens |
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Vorm | Korrelig; Spheric Deeltje |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Pakket | 25kg/bag |
| Vorm | Cilindrisch |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
|---|---|
| Pakket | 25 kg/zak |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |