| oppervlakte | ≥900m2/g |
|---|---|
| PH waarde | 6-8 |
| Werktemperatuur | 80°C |
| Kleur | Wit |
| Vorm | van de soort gebruikt voor de vervaardiging van motorvoertuigen |
| Static Water Adsorption | ≥ 22% |
|---|---|
| Product Name | KDHF-09 3A Zeolite Molecular Sieve Adsorbent For High Voltage Electric Switchgear |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Shape | Sphere |
| Attrition Rate | < 0.1% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Zuiverheid | 98% |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
|---|---|
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| PH Waarde | 7-9 |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
| Poriegrootte | 4A |
| Poriegrootte | 2-3nm |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| PH waarde | 6-8 |
| Werktemperatuur | 80℃ |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| CAS-nummer. | 1318-02-1 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Zuiverheid | 98% |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
|---|---|
| Grootte | 2-4 mm |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |