| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| High Light | Molecular Sieve Adsorbent 2.0mm, Metal Enclosed GIS Molecular Sieve, Gases Sphere Molecular Sieve Beads |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Loss on Ignition | ≤ 1.0% |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
| Static H2O Capacity | ≥ 23% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Levensduur | 2-3years |
|---|---|
| Poriegrootte | 2-3nm |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| PH Waarde | 2-12 |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Grootte | 2-4 mm |
|---|---|
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Type | Adsorbens |
|---|---|
| PH Waarde | 2-12 |
| Productnaam | Koolstof Moleculaire Zeef |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Uiterlijk | Zwarte Korrelig |
|---|---|
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Poriegrootte | 2-3nm |
| Model | Cms-220 |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
|---|---|
| Type | Adsorbens |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Levensduur | 2-3years |
| PH waarde | 2-12 |