| naam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
|---|---|
| Functie | Hoge Chemische Verenigbaarheid |
| Slijtage rate%≤ | 0.1 |
| Bulkdichtheid g/ml | 0.9 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
|---|---|
| Bulkdichtheid | ≥0.60g/ml |
| Porievolume | ≥0.35cm3/g |
| Kleur | Beige |
| Wateradsorptie | ≤10.0% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
|---|---|
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Verschijning | Zwarte Korrelig |
| PH Waarde | 2-12 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| naam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
|---|---|
| Functie | Multi functioneel |
| koelmiddelenmodel | R12, R22, R123, R124, R125, R134a, R143a |
| Bulkdichtheid g/ml | 0.9 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |
| naam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
|---|---|
| Functie | Buitengewone het Drogen Capaciteit |
| Toepassing | Stationaire Koelingssystemen |
| Bulkdichtheid g/ml | 0.9 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |
| Naam | moleculaire zeefdroger |
|---|---|
| Statisch water adsorption%≥ | 17.5 |
| Slijtage rate%≤ | 0,1 |
| Bulkdichtheid g/ml | 0,85 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |