| Oorsprong | Shanghai, China (vasteland) |
|---|---|
| vorm | Granulair, pellets |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Statisch geadsorbeerd water | 250,0% |
| Zuiverheid | ≥ 99% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/cm3 |
|---|---|
| Grootte | 2-4 mm |
| Verbrijzelingssterkte | ≥60N |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Kleur | wit |
| Grootte | 2-4 mm |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Kleur | wit |
| Bewaarplaats | Bewaar op een droge en goed geventileerde plaats |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| het verpletteren sterkte | ≥ 90N/deeltje |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Bulkdichtheid | 00,6-0,8 g/ml |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
|---|---|
| Product Name | 4.0 - 6.0mm 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| High Light | Switchgear 3A Molecular Sieve Adsorbent, 6.0mm 3A Molecular Sieve, Chemical Molecular Sieve Desiccant |
| Certificate | SGS & REACH |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| oppervlakte | ≥900m2/g |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
|---|---|
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| kleur | Black |
| Type | adsorbens |
| model | Cms-220/240/260 |