| Leven in dienst | 2-3years |
|---|---|
| type | Adsorbens |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| naam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
|---|---|
| Toepassing | Drogende en Zuiverende Koelmiddelen |
| Slijtage rate%≤ | 0.1 |
| Bulkdichtheid g/ml | 0.9 |
| De pas rate%≥ van de deeltjesgrootte | 98 |
| Quality Management | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Vorm | korrelig |
| kleur | witte |
| Al2O3 | ≥ 93% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.5% |
| Pakket | 25kg/bag |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Werktemperatuur | 80℃ |
| Kleur | Wit |
| Andere Namen | CMS |
|---|---|
| kleur | Black |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
| Maat | 1.3mm, 1.6mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | adsorbens |
| model | Cms-220/240/260 |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Maat | 1.3mm, 1.6mm |
| Verpakking Details | 1, 25 kg/karton; 2, 35 kg/kartontrommel; 3, 150 kg/verzegeld ijzeren trommel |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Plaats van herkomst | shaanxi, China |
| Merknaam | Xi'an Lvneng |
| Dew Point | ℃ ≤ -73 |
|---|---|
| Certificate | SGS & REACH |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Adsorbent Variety | Molecular Sieve |
| Crush Strength | N ≥ 80 |
|---|---|
| Loss on Ignition(LOI)@960℃ (wt%) | MAX. 1.2% |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
| Certificate | SGS & REACH |
| Shape | Sphere |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
|---|---|
| % statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| PH | 3-10 |