| Crush Strength | ≥20N |
|---|---|
| Working Temperature | 80℃ |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |
| Poriegrootte | 4A |
|---|---|
| Pakket | 25kg/bag |
| Opslag | Droge en geventileerde plaats |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
|---|---|
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Opslag | Droge en geventileerde plaats |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
| Bulkdichtheid | G/ml ≥ 0,72 |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
|---|---|
| Naam van het product | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Vorm | Korrelig; Spheric Deeltje |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
|---|---|
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
|---|---|
| oppervlakte | ≥900m2/g |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| PH waarde | 6-8 |
| Slijtagetarief | ≤ 0,2% |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
|---|---|
| Kleur | Wit |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Productnaam | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| CAS No. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Productnaam | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Het werk Temperatuur | 80℃ |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |