| Bulkdichtheid | G/ml ≥ 0,72 |
|---|---|
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Opslag | Droge en geventileerde plaats |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Bulkdichtheid | G/ml ≥ 0,72 |
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Naam van het product | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
|---|---|
| Vorm | Cilindrisch |
| Poriegrootte | 2-3nm |
| Oppervlakte | ≥900m2/g |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Vochtgehalte | 0,3% |
| PH | 7-9 |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |