| Pakket | 25kg/bag |
|---|---|
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Grootte | 35mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Kleur | Wit |
| Pakket | 25kg/bag |
| Vorm | Cilindrisch |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
|---|---|
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Package | 25kg/bag |
|---|---|
| Shape | Cylindrical |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Surface Area | ≥900m2/g |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Zuiverheid | 98% |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| oppervlakte | ≥900m2/g |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| CAS No. | 1318-02-1 |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Product Name | Zeolite 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| Kleur | Wit |
|---|---|
| PH waarde | 6-8 |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Zuiverheid | 98% |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Samenpersende Sterkte | 100N |