| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
|---|---|
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Poriegrootte | 4A |
| Opslag | Droge en geventileerde plaats |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
| Classificatie | Chemische Hulpagent |
|---|---|
| Vorm | Korrelig; Spheric Deeltje |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Pakket | 25kg/bag |
|---|---|
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Grootte | 35mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Bulkdichtheid | ≥ 0.72G/ml |
| Groottekwalificatie | ≥ 97% |
| Pakket | 25kg/carton trommel; 150 per stelen trommel |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Statisch geadsorbeerd water %≥ | 22.0 |
| Statische geadsorbeerde methanol %≥ | 15.0 |
| Het stapelen van dichtheid g/ml | 0,66 |
| CAS NR | 63231-69-6 |
|---|---|
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Een andere naam | Moleculaire Zeef 4A |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Kleur | Beige |