| Pore Size | 4A |
|---|---|
| Size | 3-5mm |
| Crush Strength | ≥20N |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Shelf Life | 2 Years |
| EINECS NR | 215-684-8 |
|---|---|
| CAS NR | 63231-69-6 |
| Vorm | Korrelig |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Naam | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Toepassing | Gas het Drogen en Reiniging |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Kleur | Zoals gevraagd |
| Maat | 2.03.0mm; 3.05.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| Vorm | korrelige strook |
| kleur | Beige |
| Quality Management | ISO9001 |
| Het stapelen van dichtheid g/ml | 0.66 |
| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Certificaat | j.SGS & BEREIK |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Opslag | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Pakket | 25kg/bag |
| Vochtigheidsadsorptie | ≥21% |
| Bulkdichtheid | G/ml ≥ 0,72 |
|---|---|
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Vorm | Korrelig; Spheric Deeltje |
| Pakketvochtigheid | GEWICHT ≤ 1,5% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Deeltje |
| kleur | Beige |
| Maat | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Groottekwalificatie | ≥98% |