| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Vorm | Korrelig; Korrel |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm; 3.05.0mm; 4.06.0mm |
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
|---|---|
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
| Certificering | SGS REACH |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Groottekwalificatie | ≥ 97% |
| Vorm | korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
|---|---|
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| De Capaciteit van de evenwichtsKooldioxide | ≥ 18% |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Bulkdichtheid | ≥ 0.72G/ml |
| Naam | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Eigenschap | Hoge Zuiverheid |
| Co2-absorptie | 18.0 |
| Statisch geadsorbeerd water | 25.0% |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| oppervlakte | 500-800 m2/g |
|---|---|
| Partikelgrootte | 1-3 mm |
| het verpletteren sterkte | ≥ 90N/deeltje |
| Vorm | Sferisch |
| Productnaam | moleculair zeefadsorbens |
| Vorm | parel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |