| Pakket | 25kg/kartontrommel |
|---|---|
| Certificering | SGS REACH |
| Co2-absorptie | 18.0 |
| Statisch geadsorbeerd water | 25.0% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.1% |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
| Certificering | SGS REACH |
| Co2-absorptie | 18.0 |
| Maat | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Naam | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Toepassing | Gas het Drogen en Reiniging |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Kleur | Zoals gevraagd |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| SiO2 Al2O3 | ≈2.6-3.0 |
| Bulkdichtheid | ≥ 0.72G/ml |
| Type absorberend middel | Moleculaire zeef |
|---|---|
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Absorptievermogen | > 18% |
| Kleur | Beige |
| Type | Adsorbens |
| Vorm | gebied |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
|---|---|
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Model | Cms-220 |