| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The server understood the request, but is refusing to fulfill it. |
| Server | openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Kleur | beige |
|---|---|
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Maximum bulkdichtheid | 0.72g/ml, 0.70g/ml |
| Maximum wateradsorptie | 21.5%min |
| CAS NR | 63231-69-6 |
| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Kleur | Beige |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
|---|---|
| Maat | 1.3mm, 1.6mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
| kleur | Black |
| Andere Namen | CMS |
| Verpakking Details | 1, 25 kg/karton; 2, 35 kg/kartontrommel; 3, 150 kg/verzegeld ijzeren trommel |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 dagen |
| Betalingscondities | L/C, T/T |
| Plaats van herkomst | shaanxi, China |
| Merknaam | Xi'an Lvneng |
| Pakket | 25kg/bag |
|---|---|
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Werktemperatuur | 80℃ |
| Kleur | Wit |