| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Wateradsorptie | ≥ 21,0% |
|---|---|
| Type absorberend middel | Moleculaire zeef |
| Statisch geadsorbeerd water | 250,0% |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Type | Adsorbens |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |