| Grootte | 2,0-6,0 mm |
|---|---|
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Max Water Adsorption | 21.5%min |
| Kleur | Beige |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Type | Adsorbens |
| Toepassing | Katalyse, adsorptie, scheiding en ionenwisseling |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Grootte van de poriën | 3-10 Å |
| Statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
| Bulkdichtheid | ≥0.60g/ml |
| Deeltjesgrootte | 2,0-5,0 mm |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Porievolume | ≥0.35cm3/g |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
|---|---|
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| % statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Gebiedparels |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| CAS-nummer. | 1318-02-1 |
| oppervlakte | ≥900m2/g |
|---|---|
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Werktemperatuur | 80°C |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| PH | 3-10 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |