| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Levensduur | 2-3years |
|---|---|
| Poriegrootte | 2-3nm |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| PH Waarde | 2-12 |
| Model | Cms-220 |
|---|---|
| Productnaam | Koolstof Moleculaire Zeef |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,72 |
| grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| PH Waarde | 2-12 |
|---|---|
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Model | Cms-220 |
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
|---|---|
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Levensduur | 2-3years |
| Verschijning | Zwarte Korrelig |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Levensduur | 2-3years |
|---|---|
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Poriegrootte | 2-3nm |
| PH Waarde | 2-12 |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Type | Adsorbens |
|---|---|
| PH Waarde | 2-12 |
| Productnaam | Koolstof Moleculaire Zeef |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Adsorpriontijd | 2X50S |