| Adsorpriontijd | 2X50S |
|---|---|
| Type | Adsorbens |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Levensduur | 2-3years |
| PH waarde | 2-12 |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| PH waarde | 2-12 |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
|---|---|
| Uiterlijk | Zwarte Korrelig |
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Naam van het product | Koolstof Moleculaire Zeef |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Type | adsorbens |
| zuiverheid | 98% |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
|---|---|
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Type | Adsorbens |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| PH Waarde | 2-12 |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
|---|---|
| Verschijning | Zwarte Korrelig |
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| PH -waarde | 2-12 |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Vorm | Korrelig; Korrel |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm; 3.05.0mm; 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Type | Adsorbens |
|---|---|
| vorm | Granulair, pellets |
| Toepassing | Katalyse, adsorptie, scheiding en ionenwisseling |
| Kleur | Beige |
| Uiterlijk | Wit poeder |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | adsorbens |
| model | Cms-220/240/260 |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
| Andere Namen | CMS |
|---|---|
| kleur | Black |
| Nominale Poriediameter | 4 ångström |
| Maat | 1.3mm, 1.6mm |
| Het stapelen van dichtheid | 680-700G/L |