| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbens |
| Model | Cms-200 |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Kleur | Zwart |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbens |
| Model | Cms-220 |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Kleur | Zwart |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
|---|---|
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Slijtagetarief | ≤0.1% |
| Type | adsorbens |
| Levensduur | 2-3years |
|---|---|
| Poriegrootte | 2-3nm |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| PH Waarde | 2-12 |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
|---|---|
| Uiterlijk | Zwarte Korrelig |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Leven in dienst | 2-3years |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
|---|---|
| Verschijning | Zwarte Korrelig |
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| PH -waarde | 2-12 |
| Levensduur | 2-3years |
|---|---|
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| Poriegrootte | 2-3nm |
| PH Waarde | 2-12 |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |