| Naam van het product | Koolstof Moleculaire Zeef |
|---|---|
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Poriegrootte | 2-3nm |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Product Category | Carbon Molecular Sieve |
| Adsorption Pressure | 0.75-0.8Mpa |
| Adsorprion Time | 2X50S |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbens |
| Model | Cms-240 |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Kleur | Zwart |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Testtemperatuur | ≤20℃ |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Adsorpriontijd | 2X50S |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
|---|---|
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Type | Adsorbens |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
| PH Waarde | 2-12 |
| PH Waarde | 2-12 |
|---|---|
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Model | Cms-220 |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbens |
| Model | Cms-220 |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Kleur | Zwart |
| Adsorptiedruk | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| deeltjesdiameter | 1.1mm1.2mm |
| Het stapelen van Dichtheid | 680-700G/L |
| Compressiesterkte | ≥75N/Particle |
| Andere Namen | CMS |