| Houdbaarheid | 2 jaar |
|---|---|
| oppervlakte | ≥900m2/g |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Grootte | 3.0mm5.0mm |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Wateradsorptie | ≤10.0% |
|---|---|
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Kleur | Beige |
| Statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Zuiverheid | 98% |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Pore Size | 2-3mm |
|---|---|
| Moisture Adsorption | ≥21% |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| PH Value | 6-8 |
| Size | 3.0mm-5.0mm |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| CAS-nummer. | 1318-02-1 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Zuiverheid | 98% |
| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
|---|---|
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Kleur | Beige |
| Deeltjesgrootte | 2,0-5,0 mm |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| PH | 3-10 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Gebiedparels |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Vochtgehalte van de verpakking in % | ≤1.50 |
|---|---|
| Grootte | 2,0-6,0 mm |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Max Water Adsorption | 21.5%min |
| PH | 3-10 |