| PH | 3-10 |
|---|---|
| Grootte | 2,0-6,0 mm |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Kleur | Beige |
| Vochtgehalte van de verpakking in % | ≤1.50 |
| Classification | Adsorption Auxiliary Agent |
|---|---|
| Product Name | 4.0 - 6.0mm 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| High Light | Switchgear 3A Molecular Sieve Adsorbent, 6.0mm 3A Molecular Sieve, Chemical Molecular Sieve Desiccant |
| Certificate | SGS & REACH |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
|---|---|
| % statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| PH | 3-10 |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/cm3 |
|---|---|
| Grootte | 2-4 mm |
| Verbrijzelingssterkte | ≥60N |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Kleur | wit |
| Verpakking | 25kg/bag |
|---|---|
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Verbrijzelingssterkte | ≥60N |
| Vorm | Sferisch |
| CAS No. | 70955-01-0 |
|---|---|
| Grootte | 2-4 mm |
| Vorm | Sferisch |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Crush Strength | N ≥ 80 |
|---|---|
| Loss on Ignition(LOI)@960℃ (wt%) | MAX. 1.2% |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
| Certificate | SGS & REACH |
| Shape | Sphere |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,85 |
| Grootte | 1.62.5mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Samenpersende Sterkte | 85N |
|---|---|
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Vorm | Sferisch |
| Grootte | 2-4 mm |
|---|---|
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |