| Vorm | Cilindrisch |
|---|---|
| Werktemperatuur | 80℃ |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml |
| Naam van het product | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| oppervlakte | ≥900m2/g |
|---|---|
| Grootte van de poriën | 2-3nm |
| Pakket | 25 kg/zak |
| Werktemperatuur | 80°C |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
|---|---|
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| CAS-nummer. | 1318-02-1 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Poriegrootte | 4A |
|---|---|
| Opslag | Droge en geventileerde plaats |
| Productnaam | 4A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Vorm | Korrelig |
| opslag | Droge en geventileerde plaats |
|---|---|
| CAS-nummer. | 70955-01-0 |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Moisture Adsorption | ≥21% |
|---|---|
| Application | Air Drying, Dehydration, Adsorption |
| Storage | Dry And Ventilated Place |
| Crush Strength | ≥20N |
| Shelf Life | 2 Years |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen, Dehydratie, Adsorptie |
|---|---|
| Vorm | Korrelig |
| Pakket | 25kg/bag |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |