| Grootte van de poriën | 3A |
|---|---|
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Vorm | Gebiedparels |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Statische Wateradsorptie | GEWICHT ≥ 22% |
| Vorm | Sferisch |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
|---|---|
| Grootte | 2-4 mm |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| CAS No. | 70955-01-0 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Type | Adsorbens |
|---|---|
| vorm | Granulair, pellets |
| Toepassing | Katalyse, adsorptie, scheiding en ionenwisseling |
| Kleur | Beige |
| Uiterlijk | Wit poeder |
| Verpakking | 25kg/bag |
|---|---|
| Verbrijzelingssterkte | ≥60N |
| De Capaciteit van de vochtigheidsadsorptie | ≥20% |
| Productnaam | Koelmiddelendeshydratiemiddel |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Grootte | 2-4 mm |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Materiaal | Geactiveerd aluminiumoxide |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Kleur | wit |
| Vochtgehalte | ≤1.0% |
|---|---|
| Toepassing | Luchtscheiding |
| Verpakking | 25 kg/BAG |
| Vorm | Sferisch |
| oppervlakte | 500-800 m2/g |
| Verpakking | 25kg/bag |
|---|---|
| Grootte | 2-4 mm |
| PH Waarde | 3-4 |
| Toepassing | Airconditioning, Ijskast, Enz. |
| Slijtagetarief | ≤0.2% |
| Quality Management | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Vorm | korrelig |
| kleur | witte |
| Al2O3 | ≥ 93% |
| Slijtagetarief | ≤ 0.5% |
| Kleur | beige |
|---|---|
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Maximum bulkdichtheid | 0.72g/ml, 0.70g/ml |
| Maximum wateradsorptie | 21.5%min |
| CAS NR | 63231-69-6 |