| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Kleur | Beige |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
| Verpakking Details | 1. Karton Drum/25KG 2. Karton Box/25KG; 3. Ijzer Drum/150KG |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 200 ton per maand |
| Plaats van herkomst | shaanxi, China |
| Deeltjesgrootte | 2,0-5,0 mm |
|---|---|
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Bulkdichtheid | ≥0.60g/ml |
| PH | 3-10 |
| Porievolume | ≥0.35cm3/g |
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| PH | 3-10 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Verbrijzelingssterkte | ≥20N |
|---|---|
| Bulkdichtheid | ≥0.60g/ml |
| Porievolume | ≥0.35cm3/g |
| Kleur | Beige |
| Wateradsorptie | ≤10.0% |
| Wateradsorptie | ≤10.0% |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Bulkdichtheid | ≥0.60g/ml |
| Productnaam | Moleculaire Zeef 5A |
| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
| Kleur | beige |
|---|---|
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Pakketvochtigheid content% | ≤1.50 |
| Certificaat | j.SGS & BEREIK |
| CAS NR | 63231-69-6 |
| grootte | 2.0--3.0mm; 3.0--5.0mm; 4.0--6.0mm |
|---|---|
| Statisch geadsorbeerd water % | ≥21.0 |
| Pakketvochtigheid content% | ≤1.50 |
| kleur | beige |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte % | ≥98.0 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Grootte | 2,0-6,0 mm |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
| Kleur | Beige |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
| Vorm | Cilindrisch, Korrelig, Korrel |
|---|---|
| Samenpersende sterkte N/P | ≥50 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte | ≥98.0 |
| Slijtagetarief | ≤0,20% |
| Statisch geadsorbeerd water | ≥21.0 |