| Verpakking Details | 1. Karton Drum/25KG 2. Karton Box/25KG; 3. Ijzer Drum/150KG |
|---|---|
| Levertijd | 3-15 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 200 ton per maand |
| Plaats van herkomst | shaanxi, China |
| oppervlakte | 500-800 m2/g |
|---|---|
| Partikelgrootte | 1-3 mm |
| het verpletteren sterkte | ≥ 90N/deeltje |
| Vorm | Sferisch |
| Productnaam | moleculair zeefadsorbens |
| grootte | 23mm, 35mm, 46mm |
|---|---|
| watergehalte | ≤1.0 |
| vorm | Korrelige korrel, |
| certificaat | ISO-9001:2008 |
| kleur | beige |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
|---|---|
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| Slijtagetarief | ≤0.1% |
| Type | adsorbens |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Vorm | deeltje |
| Kleur | beige |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Vorm | deeltje |
| Kleur | beige |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Grootte | 2.0-3.0 mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0 mm |
|---|---|
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Type | Dehydrerend |
| zuiverheid | 98% |
| Grootte | 2.0-3.0 mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0 mm |
|---|---|
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Pakketvochtigheid | ≤1.5% |