| Grootte | 2.0-3.0 mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0 mm |
|---|---|
| Vorm | deeltje |
| Kleur | beige |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
|---|---|
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Slijtagetarief | ≤0.1% |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 0.51.0mm, 1.01.5mm, 1.52mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Vorm | Korrelig; Korrel |
|---|---|
| Maat | 0.51.0mm; 1.01.5mm; 1.52.0mm |
| Kaliuma type moleculaire zeef | Spheric Deeltje |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 35% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |