| Wateradsorptie | ≥21.0% |
|---|---|
| watergehalte | ≤1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| kleur | beige |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
|---|---|
| watergehalte | ≤1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| certificaat | SGS & BEREIK |
| kleur | beige |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |
| Type van absorbeermiddel | Moleculaire Zeef |
|---|---|
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Naam | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Watergehalte ≤ | 1.0 |
| Gekwalificeerd tarief van deeltjesgrootte %≥ | 98 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Vorm | deeltje |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Kleur | beige |
| Grootte | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
|---|---|
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Pakketvochtigheid | ≤1.5% |
| Bulkdichtheid | ≥0.75g/ml, 0.68g/ml |
| Wateradsorptie | ≥21.0% |
| Bewaarplaats | Bewaar op een droge en goed geventileerde plaats |
|---|---|
| het verpletteren sterkte | ≥ 90N/deeltje |
| PH-waarde | 7 tot 9 |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Partikelgrootte | 1-3 mm |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,75 |
| GROOTTE | 0.51.0mm, 1.01.5mm, 1.52mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |