| Type van absorbeermiddel | Moleculaire Zeef |
|---|---|
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | Deeltje |
| kleur | Beige |
| Maat | 1.62.5mm, 3.05.0mm |
| Groottekwalificatie | ≥98% |
| Zuiverheid | 98% |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Verpakking | 25 kg/zak |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Zuiverheid | 98% |
| Vorm | Gebiedparels |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
|---|---|
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Zuiverheid | 98% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
|---|---|
| Vorm | Gebiedparels |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
| Slijtagetarief | GEWICHT < 0,1% |
|---|---|
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
| Zuiverheid | 98% |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |
|---|---|
| Vorm | Korrelig; Korrel |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm; 3.05.0mm; 4.06.0mm |
| EINECS NR | 215-684-8 |
| Vorm | Deeltje |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Ethyleenadsorptie | ≤3.0mg/g |
| Slijtagetarief | ≤0.1% |
| Groottekwalificatie | ≥98% |