| Naam | 13X moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
|---|---|
| Toepassing | Gas het Drogen en Reiniging |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Kleur | Zoals gevraagd |
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
|---|---|
| Certificering | SGS REACH |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
| Kleur | Beige |
| Vorm | gebied |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| De Capaciteit van het evenwichtswater | ≥ 27% |
| Vorm | Korrelig |
|---|---|
| kleur | beige |
| Maat | 2,0-3,0 mm, 3,0-5,0 mm, 4,0-6,0 mm |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Evenwicht Watercapaciteit | ≥ 27% |
| De Capaciteit van de evenwichtsKooldioxide | ≥ 18% |
|---|---|
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Kleur | Beige |
| Grootte | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Typische Chemische Formule | Na2O. Al2O3. (2.8±0.2) SiO2. (6~7) H2O |
| Zuiverheid | 97% |
|---|---|
| Statisch geadsorbeerd water | 18% |
| Het stapelen van dichtheid | 0,75 g/ml |
| Maat | 1.7-2.5 Mm |
| kleur | Beige |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Gebruik | Gassenadsorptie van SF6, Hoogspannings Elektrisch Mechanisme |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Certificaat | SGS & BEREIK |