| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Vochtgehalte | 0,3% |
| PH | 7-9 |
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| CAS No. | 1318-02-1 |
|---|---|
| Compressive Strength | 100N |
| Product Category | 3A Molecular Sieve Desiccant |
| Attrition Rate | WT < 0.1% |
| Product Name | Zeolite 3A Molecular Sieve Desiccant For High Voltage Electric Equipment Switchgear |
| Vochtgehalte | 0,3% |
|---|---|
| Naam van het product | 3A moleculair Zeefdeshydratiemiddel |
| Verpakking | 25kg/bag |
| Toepassing | Het aan de lucht drogen |
| Samenpersende Sterkte | 100N |
| Grootte | 2.0-3.0 mm; 3.0-5.0 mm; 4.0-6.0 mm |
|---|---|
| Vorm | deeltje |
| Kleur | beige |
| Type | Dehydrerend |
| zuiverheid | 98% |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Certificaat | SGS & BEREIK |
|---|---|
| Vorm | gebied |
| Bulkdichtheid | g/ml ≥ 0,7 |
| Grootte | 2.03.0mm, 4.06.0mm |
| Dauwpunt | ℃ ≤ -73 |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| CAS NR | 63231-69-6 |
| Pakketvochtigheid | ≤ 1,5% |
| Bewaarplaats | Bewaar op een droge en goed geventileerde plaats |
|---|---|
| het verpletteren sterkte | ≥ 90N/deeltje |
| PH-waarde | 7 tot 9 |
| Slijtagetarief | ≤ 0,1% |
| Partikelgrootte | 1-3 mm |
| Vorm | Korrelig, Korrel |
|---|---|
| kleur | Beige |
| Maat | 2.03.0mm, 3.05.0mm, 4.06.0mm |
| Bulkdichtheid | ≥ 0.72G/ml |
| Groottekwalificatie | ≥ 97% |
| MOQ | 10 kg |
|---|---|
| Pakket | 25kg/kartontrommel |
| Certificering | SGS REACH |
| Grootte | 2.0-3.0 mm, 3,0--5,0 mm, 4.0-6.0 mm |
| Kwaliteitsbewaking | ISO9001: 2008 |